- 10714Személy
- 339Szervezet
- 179Dokumentum
Nyílt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Érv. | Idő | Rs.pont | |
1. | 709 | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl DTC | DTC | 24:50 | |||
709.1 | Kirilla Péter | 7:57 | - | ||||
709.2 | Nyeste Ákos | 7:50 | - | ||||
709.3 | Vas Gábor | 9:03 | - | ||||
2. | 711 | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye Salgótarjáni Üvegfúvók | SDS | 25:08 | |||
711.1 | Tóth Ábel | 8:53 | - | ||||
711.2 | Stork Gábor | 8:51 | - | ||||
711.3 | Fehérvári Dániel | 7:24 | - | ||||
3. | 706 | HOD Hód-mentor sport és műpártoló Nyilt | HOD | 28:49 | |||
706.1 | Forrai Gábor | 8:39 | - | ||||
706.2 | Szöllősi Judit | 10:14 | - | ||||
706.3 | Forrai Miklós | 9:56 | - | ||||
4. | 701 | ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu Nyilt | ESP | 29:24 | |||
701.1 | Zimány Bendegúz Botond | 9:48 | - | ||||
701.2 | Kiss Mikes Tamás | 10:36 | - | ||||
701.3 | Kucsma Levente | 9:00 | - | ||||
5. | 702 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn Nyilt | SPA | 34:32 | |||
702.1 | Bujdosó Márk Levente | 9:51 | - | ||||
702.2 | Orosz Tímea | 11:49 | - | ||||
702.3 | Bujdosó István | 12:52 | - | ||||
6. | 710 | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye Salgótarjáni Villany Ász | SDS | 36:24 | |||
710.1 | Stork Joachim Gábor | 14:25 | - | ||||
710.2 | Sramkó Tibor | 11:34 | - | ||||
710.3 | Varga István | 10:25 | - | ||||
7. | 707 | XKTJ KOS TJ Lokomotiva Krnov OB | XKTJ | 37:03 | |||
707.1 | Hrouza Jan | 11:08 | - | ||||
707.2 | Rychlá Karolína | 15:02 | - | ||||
707.3 | Hrouzová Jiřina | 10:53 | - | ||||
8. | 704 | KFK KFKI Petőfi Sportkör Nyilt | KFK | 42:06 | |||
704.1 | Csethe Zsolt | 10:09 | - | ||||
704.2 | Osváth Szabolcs | 12:28 | - | ||||
704.3 | Telek Tibor | 19:29 | - | ||||
9. | 708 | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye Alb család | SDS | 46:41 | |||
708.1 | Alb Zalán | 15:27 | - | ||||
708.2 | Albné Bogárdi Tünde | 18:42 | - | ||||
708.3 | Alb Péter | 12:32 | - | ||||
705 | BBB Balassagyarmati Balassi Bálint Nyilt | BBB | Hiányzó ell.pont | ||||
705.1 | Kovács Sebestyén | 10:23 | - | ||||
705.2 | Krecsmarik Áron | 16:07 | - | ||||
705.3 | Balla Fanni | Hiányzó ell.pont | - | ||||
703 | KFK KFKI Petőfi Sportkör Nyilt | KFK | Hiányzó ell.pont | ||||
703.1 | Peics András | 14:30 | - | ||||
703.2 | Bihari Máté | 10:47 | - | ||||
703.3 | Schultheisz Botond | Hiányzó ell.pont | - |
V105 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Érv. | Idő | Rs.pont | |
1. | 401 | THT Tapolcai Hoovéd SE THT Tapolcai Honvéd SE | THT | 39:55 | |||
401.1 | Tóth Attila | 11:08 | 85.37 | ||||
401.2 | Ürge-Vorsatz Diana | 17:42 | 77.38 | ||||
401.3 | Vajda Balázs | 11:05 | 85.75 | ||||
2. | 402 | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl V105 | DTC | 40:08 | |||
402.1 | Várady Szilvia | 14:44 | 89.55 | ||||
402.2 | Szörényi Gábor | 12:45 | 73.08 | ||||
402.3 | Kottman Dezső | 12:39 | - | ||||
3. | 407 | TTE Tipo mix V105 mix | TTE | 40:13 | |||
407.1 | Lux Andrea | 15:16 | 87.36 | ||||
407.2 | Meichl Márton | 12:49 | 72.57 | ||||
407.3 | Baracsi Gábor | 12:08 | 77.77 | ||||
4. | 408 | AOS Apex Optimista V106 | AOS | 51:26 | |||
408.1 | Rontó Zoltán | 13:21 | - | ||||
408.2 | Budavári Tamás | 20:49 | - | ||||
408.3 | Budaváriné Wenzel Andrea | 17:16 | - | ||||
5. | 406 | DCS Denevér Barlangkutató és Szaba V105 | DCS | 58:46 | |||
406.1 | Nagyné Matolcsi Judit | 22:20 | 58.37 | ||||
406.2 | Surányi Gábor | 16:32 | 44.32 | ||||
406.3 | Cseh Gabriella | 19:54 | 68.35 | ||||
403 | KFK KFKI Petőfi Sportkör V105 | KFK | Hiányzó ell.pont | ||||
403.1 | Nagy Gábor | Hiányzó ell.pont | - | ||||
403.2 | Ebinger Mónika | 15:16 | - | ||||
403.3 | Bihari Zoltán | 11:36 | - |
V135 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Érv. | Idő | Rs.pont | |
1. | 501 | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye Salgótarjáni Bányász | SDS | 38:44 | |||
501.1 | Goldmann Róbert | 12:49 | 82.66 | ||||
501.2 | Boros Anna | 13:22 | 93.95 | ||||
501.3 | Nagy Ákos | 12:33 | 84.27 | ||||
2. | 505 | TTE Tipo mix Tipo | TTE | 38:50 | |||
505.1 | Gyimesi Zoltán | 12:08 | 86.78 | ||||
505.2 | Riczel Zsuzsanna | 15:04 | 88.10 | ||||
505.3 | Paróczi Zsolt | 11:38 | 89.80 | ||||
3. | 504 | BBB Balassagyarmati Balassi Bálint V135 | BBB | 45:00 | |||
504.1 | Kovalcsik István | 13:48 | 76.73 | ||||
504.2 | Jakubecz Andrea | 17:09 | 80.92 | ||||
504.3 | Kovács Gábor | 14:03 | 75.22 | ||||
4. | 502 | KFK KFKI Petőfi Sportkör V135 | KFK | 48:01 | |||
502.1 | Schultheisz György | 12:51 | 82.46 | ||||
502.2 | Schultheisz Edina | 17:22 | 80.17 | ||||
502.3 | Peics Antal Zsolt | 17:48 | 52.59 | ||||
5. | 506 | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club V135 | MCB | 48:09 | |||
506.1 | Győri János Attila | 12:11 | 86.48 | ||||
506.2 | Kiss György | 17:56 | 51.79 | ||||
506.3 | Paskuj Mátyásné | 18:02 | 77.88 | ||||
503 | NAV Navigátor Sportegyesület V135 | NAV | Hiányzó ell.pont | ||||
503.1 | Asboltné Kerekes Ágnes | 14:14 | - | ||||
503.2 | Borsi Ferenc | Hiányzó ell.pont | - | ||||
503.3 | Tarcsai László | 17:27 | - |
V14 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Érv. | Idő | Rs.pont | |
1. | 101 | ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu V14 | ESP | 35:24 | |||
101.1 | Simon Gábor | 10:07 | - | ||||
101.2 | Kocsik Eszter | 8:05 | - | ||||
101.3 | Nagy Kristóf | 8:41 | - | ||||
101.4 | Szemere Boglárka | 8:31 | - | ||||
2. | 103 | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye Salgótarjáni Junior | SDS | 35:44 | |||
103.1 | Lénárt Lili | 9:11 | - | ||||
103.2 | Mag Fruzsina | 8:36 | - | ||||
103.3 | Mag Viktória | 8:40 | - | ||||
103.4 | Varga Petra | 9:17 | - | ||||
3. | 105 | KJS Kirchhofer József Sportegyesül V14 | KJS | 40:13 | |||
105.1 | Pintér Bernadett Dorka | 9:38 | 44.54 | ||||
105.2 | Tóbiás Márton | 9:10 | 43.12 | ||||
105.3 | Tóth András | 9:37 | 37.88 | ||||
105.4 | Székely Lili | 11:48 | 23.07 | ||||
4. | 102 | ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu V14 | ESP | 40:25 | |||
102.1 | Nagy Szilvia | 9:09 | 49.33 | ||||
102.2 | Garbacz Máté | 8:59 | 45.26 | ||||
102.3 | Vöröss Gergő | 10:02 | 33.02 | ||||
102.4 | Moravszki Jolán | 12:15 | 18.61 | ||||
5. | 107 | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl V14 | DTC | 47:07 | |||
107.1 | Dávid Laura | 18:53 | - | ||||
107.2 | Göbler Domonkos | 10:57 | 22.33 | ||||
107.3 | Demeter Ágoston | 8:16 | 53.62 | ||||
107.4 | Németh Luca | 9:01 | 50.65 | ||||
6. | 104 | DCS Denevér Barlangkutató és Szaba V14 | DCS | 75:00 | |||
104.1 | Jászai Tamás | 9:41 | - | ||||
104.2 | Jászai Enikő | 32:09 | - | ||||
104.3 | Prekopcsák Gábor | 12:11 | - | ||||
104.4 | Surányi Kinga | 20:59 | - | ||||
106 | TTE Tipo mix V14 | TTE | Hiányzó ell.pont | ||||
106.1 | Baracsi Luca | 9:10 | - | ||||
106.2 | Baracsi Léna | 11:57 | - | ||||
106.3 | Knuth Sára | 16:48 | - | ||||
106.4 | Baracsi Hanna | Hiányzó ell.pont | - |
V165 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Érv. | Idő | Rs.pont | |
1. | 607 | HSE Hegyisport Szentendre SE V165 | HSE | 37:22 | |||
607.1 | Jankó Tamás | 10:27 | 86.34 | ||||
607.2 | Tömördi Ágnes | 14:42 | 81.11 | ||||
607.3 | Boros Zoltán | 12:13 | 75.57 | ||||
2. | 602 | KSE Karcagi Sportegyesület V165 | KSE | 43:48 | |||
602.1 | Balog Edit Judit | 15:34 | 77.93 | ||||
602.2 | Lévainé Kovács Róza | 14:16 | 82.70 | ||||
602.3 | Lévai Kálmán | 13:58 | 64.91 | ||||
3. | 601 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C V165 | BEA | 46:48 | |||
601.1 | Hegedüs Ábel | 12:42 | 72.63 | ||||
601.2 | Biró Aletta | 15:09 | 79.46 | ||||
601.3 | Szecsődi Ákos | 18:57 | 34.55 | ||||
4. | 603 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn V165 | SPA | 48:01 | |||
603.1 | Bugár József | 12:24 | 74.46 | ||||
603.2 | Jenei Margit | 18:41 | 66.51 | ||||
603.3 | Szuromi Imréné | 16:56 | 72.92 | ||||
605 | XVEV VeVe V165 | XVEV | Hiányzó ell.pont | ||||
605.1 | Lehto Jarmo | 11:31 | - | ||||
605.2 | Lehto Ulla | 15:29 | - | ||||
605.3 | Noname Yet | Hiányzó ell.pont | - | ||||
604 | XOPA OK Pan, Aarhus V165 | XOPA | Hiányzó ell.pont | ||||
604.1 | Noergaard Flemming | 13:23 | - | ||||
604.2 | Soerensen Knud | 14:00 | - | ||||
604.3 | Joergensen Torben | Hiányzó ell.pont | - |
V18 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Érv. | Idő | Rs.pont | |
1. | 201 | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl V18 | DTC | 41:57 | |||
201.1 | Tóbis Anita | 11:53 | 81.07 | ||||
201.2 | Leleszi Marcell | 10:09 | 78.55 | ||||
201.3 | Demeter Ambrus | 9:40 | 81.95 | ||||
201.4 | Tamás Bianka | 10:15 | 89.17 | ||||
2. | 202 | ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu V18 | ESP | 42:25 | |||
202.1 | Tiszlavicz Veronika | 10:41 | 87.02 | ||||
202.2 | Jacsó Barnabás | 10:18 | 77.49 | ||||
202.3 | Bárány Tamás | 9:31 | 83.00 | ||||
202.4 | Kocsik Nóra | 11:55 | 80.91 | ||||
3. | 203 | ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu V18 | ESP | 51:04 | |||
203.1 | Garbacz Eszter | 13:58 | 70.74 | ||||
203.2 | Szemerédi Botond | 10:59 | 72.68 | ||||
203.3 | Tuza Zétény | 11:39 | 67.99 | ||||
203.4 | Erőss Kinga Elvira | 14:28 | 68.26 | ||||
204 | GOC/SIR mix GOC/SIR mix GOC/SIR vegyes | GOC/ | Hiányzó ell.pont | ||||
204.1 | Divin Judit | 12:50 | - | ||||
204.2 | Kentelki Márton | 10:16 | - | ||||
204.3 | Vigh Loránd Eduárd | Hiányzó ell.pont | - | ||||
204.4 | Ürge Dóra | 14:51 | - |
V21 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hely | Rajtsz. | Név | Egyesület | Érv. | Idő | Rs.pont | |
1. | 302 | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl V21 | DTC | 51:22 | |||
302.1 | Zsigmond Vanda | 13:00 | 88.85 | ||||
302.2 | Halona Gergely | 12:00 | 73.39 | ||||
302.3 | Tamás Tibor | 13:04 | 64.35 | ||||
302.4 | Zsigmond Száva | 13:18 | 87.32 | ||||
2. | 310 | MAT Mazsola Tájfutó SE V21 | MAT | 51:28 | |||
310.1 | Horváth Hanga | 14:39 | 80.45 | ||||
310.2 | Horváth Csongor | 10:48 | 83.55 | ||||
310.3 | Szabó Marcell | 11:04 | 81.29 | ||||
310.4 | Zelena Dóra | 14:57 | 78.93 | ||||
3. | 311 | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn V21 | SPA | 52:23 | |||
311.1 | Orosz Viktória | 14:31 | 81.13 | ||||
311.2 | Bujdosó Zoltán | 11:02 | 81.57 | ||||
311.3 | Bakó Áron | 9:59 | 90.46 | ||||
311.4 | Oroszné Tóth Zsuzsanna | 16:51 | 69.26 | ||||
4. | 305 | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye Salgótarjáni Kohász | SDS | 53:54 | |||
305.1 | Goldmann Júlia | 13:24 | 86.82 | ||||
305.2 | Stork Mihály | 11:19 | 79.17 | ||||
305.3 | Berecz Gábor | 12:26 | 69.72 | ||||
305.4 | Goldmann Kata | 16:45 | 69.77 | ||||
5. | 303 | ESP Egri Spartacus Tájékozódási Fu V21 | ESP | 56:01 | |||
303.1 | Kövér Csilla | 14:37 | 80.62 | ||||
303.2 | Bojtor Szabolcs | 12:15 | 71.27 | ||||
303.3 | Korózs Attila | 11:59 | 73.53 | ||||
303.4 | Tősi Virág | 17:10 | 67.65 | ||||
6. | 301 | THT Tapolcai Hoovéd SE THT Tapolcai Honvéd SE | THT | 57:15 | |||
301.1 | Petró Annamária | 15:17 | 77.23 | ||||
301.2 | Molnár Attila | 11:18 | 79.31 | ||||
301.3 | Molnár Zoltán | 11:48 | 75.08 | ||||
301.4 | Heuer Adrienn | 18:52 | 59.00 | ||||
7. | 306 | BBB Balassagyarmati Balassi Bálint V21 | BBB | 72:21 | |||
306.1 | Kovács Borbála | 20:07 | 52.64 | ||||
306.2 | Kovács Boldizsár | 15:11 | 46.43 | ||||
306.3 | Kovács Domonkos | 19:46 | 7.62 | ||||
306.4 | Kovalcsik Anna | 17:17 | 67.06 | ||||
304 | FLF Fehérlófia Sportegyesület V21 | FLF | Versenyen kívül | ||||
304.1 | Jámbor Zsigmond | 14:28 | - | ||||
304.2 | Péri Gergő Gábor | 11:11 | - | ||||
304.3 | Csike Tekla | 16:50 | - | ||||
304.4 | Bernáth Zsolt | 15:06 | - | ||||
308 | XKTJ KOS TJ Lokomotiva Krnov V21 | XKTJ | Hiányzó ell.pont | ||||
308.1 | Rychlý Pavel | 11:02 | - | ||||
308.2 | Rychlá Pavla | 15:50 | - | ||||
308.3 | Hrouza Jan | Hiányzó ell.pont | - | ||||
308.4 | Jiřičková Bětka | Hiányzó ell.pont | - |